Listy do Redakcji / A letters to the Editors / Dopisy čtenařu:

Tu będą publikowane ciekawe listy do redakcji przesyłane od czytelników, jeśli ktoś z różnych powodów nie dostanie odpowiedzi, może jej szukać właśnie tu - na stronie wydania internetowego lub rzadziej - w wydaniu drukowanym gazety. Czekamy zatem na zapytania, wkrótce ten dział będzie powiązany z Forum Cykloturysty. Dział powstał 18. 02. 2006 r.

Poniżej prezentujemy niektóre z archiwalnych listów, e-mail'i przysłanych do naszej do redakcji.

List do Redakcji z Myszkowa, Klub "M-2"

Oglądałem pańską stronę, jest ciekawa, barwna, robi na oglądajšcym pozytywne wrażenie. Z pewnością dobrze służy kolarstwu turystycznemu. Brawo! Zajrzałem do regulaminu KOT i zauważyłem 2 błędy, mianowicie:

- czas zdobywania KOT m. sr. nie jest limitowany, w rubryce powinno być puste miejsce;
- obiektów krajoznawczych na duże KOTy jest już 85 (na pańskiej stronie tylko 75).

Innych uwag nie mam. Pozdrawiam, Marian KOT-Kotarski

Od Redakcji:

Cieszymy się z uznania i staramy się aby rzeczywiście dobrze służyć kolarstwu i turystyce, lecz przed nami trudna droga. Poprawiliśmy już co nieco. Cieszy nas fakt, że razem z nami współtworzy pan gazetę MTST "Cykloturysta". Powodzenia!!!

List z Mikołowa...

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Cykloturystów. Życzę wielu wspaniałych wypraw rowerowych. Mam nadzieję że będę miał okazję stać się aktywnym uczestnikiem takiej wyprawy, organizowanej przez Was. Byłem na "5 Ostatnim Złotym Liściu-2004 r. Bardzo ciekawa i udana impreza rowerowa, nawet odnalazłem się w Waszej Galerii. Będę z wielkim zainteresowaniem śledził Waszą super stronę internetową i w miarę czasu oraz moich możliwości chętnie korzystał z wszelkich ogłaszanych przez Wasz Klub Kolarsko-Turystyczny, spotkań, zlotów oraz wspólnych wycieczek rowerowych.

Niech kółeczka Waszych rowerowych Mustangów kręcą się razem z Wami zdrowo do przodu, bezawaryjnie. A pogoda niech zawsze sprzyja!

Z wyrazami szacunku i wielkiego podziwu - TERRAGO - MIKOŁÓW.

Od Redakcji:

No cóż, nie wiem kto to jest TERRAGO-MIKOŁÓW, zapewne, to pseudonim, ale miło nam z otrzymania listu. Dziękujemy również za życzenia, i zapraszamy na nasze imprezy! Cieszymy się z kolejnego dowodu uznania dla nas (nie do wszystkich chwalšcych nas opinii się przyznajemy, bo i po co. Fajnie jest, że strona Cykloturysty się podoba, no i jak na razie nie ma opinii krytycznych, za co dziękujemy), co do strony i jej zawartości, to sam się dziwię, że ludziom strona jednak się podoba, choć strona jest składana tylko w tzw. "czystym HTML-u".

Trwają przygotowania do zmiany wyglądu serwisu i jego funkcjonalności, ale poddamy to pod głosowanie. Być może dla wytrawnych webmasterów nasza strona ma "przestarzały wygląd", ale wielu odwiedzających tę właśnie stronę - zwraca się do nas, że takiej właśnie strony szukali, i pasuje im "ponoć", że strona ma łatwą nawigację... Non stop trwa rozbudowa strony, a poszczególne działy tematyczne są stale wzbogacane lub uzupełniane o nowe treści. Każda strona posiada informacje o ostatniej aktualizacji, to pewny znak dla Was, że coœ na niej uległo zmianie...

Red. nacz. Lesław Dynak

Tu poniżej możesz dodać swój list

Uwaga, pole komentarzy / listów - nie działa jeszcze!